středa 3. dubna 2013

Trable s láskou 23/26

Kdybyste si náhodou nevzpomínali, v minulé kapitole naše právě konečně osobně seznámená dvojice zdrhala z baru...

Nenápadně se nám podařilo dostat až do mého bytu. Tedy, nenápadně...
Celou cestu jsme se smáli jako náctileté dívky, které vykouřily příliš velké množství marihuany, prošel kolem nich jejich idol a ještě ke všemu koukají na nějakou bláznivou komedii.
Takže to byl vlastně takový malý zázrak, že nás žádný drbůchtivý tamperský muzikant nezahlédl.
Ale teď jsme stáli v předsíni mého bytu, na sobě ještě kabáty a boty, a zírali na sebe.
Už cestou mi došlo, že Juha není zdaleka tak stydlivý, jako se zpočátku zdál být. To bylo moc dobře, protože vzhledem k tomu, jak dlouho už se mi o něm zdály nemravné sny, jsem měl na dnešek plán, kterému by stydlivost vážně neprospěla. Ale stejně...
Kousl jsem se do rtu a pečlivě si prohlédl jeho tvář.
"Takže..." začal jsem svou otázku. "Co si myslíš o sexu s člověkem, kterého jsi právě poznal?"
"To bych rozhodně nikdy neudělal,"  zavrtěl rezolutně hlavou. "Ale proč se ptáš? Když to tak vezmeš, tebe znám už dlouho. A navíc, jsi moje životní láska."
"Aspoň podle tý malý děvky, kvůli který jsem si myslel, že jsem se zbláznil, já vím..." zaculil jsem se.
"A když jsme si souzení, tak vlastně nemáme co zkazit," zamumlal Juha a přistoupil blíž ke mně. "Takže mi můžeš pěkně přímo říct, co se mnou dneska večer zamýšlíš..."
"Vážně? Copak to podle tebe je?" naklonil jsem hlavu a začal rozepínat zip jeho kabátu.
"Myslím, Jani," začaly se jeho dlouhé prsty potýkat s knoflíky MÉHO kabátu, "že mě chceš šukat."
"No, máš pravdu," shodil jsem mu kabát z ramen a nechal si sundat ten svůj. Pak jsem rudovláska přitiskl na dveře a ruce položil na jeho štíhlý pas. "Ano, Juho, už pěknejch pár měsíců tě toužím šukat."
"Výborně," špitl a hladově mě políbil. Jeho prsty byly ledové, když mi zajely pod tričko, ale mně to bylo upřímně jedno. Navíc se rychle zahřály o moji rozpálenou kůži.
Vzdychl jsem a oběma rukama se opřel o dveře, zatímco Juhův jazyk rejdil v mojí puse, jeho prsty mi způsobovaly husí kůži a já se pokoušel nějak nenápadně vyzout boty, což se mi nakonec náhodou i podařilo. A když jsem na svém pravém nártu ucítil měkký dotyk prstů, došlo mi, že i Juha si umí vybrat tu správnou obuv na rande...
A najednou jsem zjistil, že mi je rozepínána mikina a jen o okamžik později přes hlavu přetahováno tričko. Zaculil jsem se a rychle Juhu zbavil jeho roláku.
Prsty jsem mu přejel po holých zádech a rty se přisál k jeho klíční kosti. Přitiskl jsem ho zpátky na dveře, od kterých předtím musel kousek odstoupit.
Když se jeho kůže dotkla ledového dřeva, zasténal. Měl jsem chuť stáhnout mu kalhoty a... Ale ne, musím být trpělivý. Aspoň do té postele se musíme dostat.
Sakra, ale rychle.
Najednou mi rukama zmáčkl zadek.
"Jani," zamumlal mi do ucha. "Pokud nechceš, abych tě přefiknul přímo tady, tak bys mi radši měl ukázat, kde máš ložnici."
A v okamžiku, kdy jsem ho vzal za ruku a chtěl udělat první krok k těm správným dveřím, se rozdrnčel zvonek.

Žádné komentáře:

Okomentovat